Kurumsal

Yaz Baharat 10 yıllık işlenmiş et ürünleri sektöründeki deneyimleri sonucunda 2012 yılında İstanbul' da şirket ortaklarımızdan Gıda Mühendisi Yalçın Yaz tarafından kurulmuştur.
            
Şirketimiz işlenmiş beyaz ve kırmızı et ürünleri sektöründe kullanılan baharat, baharat karışımları, gıda katkı maddeleri, marinasyon, gıda fosfatları, fonksiyonel gıda katkı maddeleri, enjeksiyon ürünleri konusunda üretim, satış ve servis hizmeti vermektedir. Sektör problemlerini çözmeye yönelik, maliyetleri düşürücü, proses akışlarına uyumlu müşteri taleplerini karşılayan ve çalışmış olduğumuz şirketlerin gizlilik prensiplerine sadık olarak  sunmuş olduğumuz çözümlerde uzmanlaşarak, gıdaların yağ, su karbonhidrat, protein gibi özelliklerinden hareketle geliştirmekte olduğu ürünlerde insan sağlığını öncelikli tutma prensibi ile hareket etmektedir.
     
Üretimlerimizde bölgesel, iklimsel, sosyo kültürel farklılıklar dikkate alınarak lezzet ve nefaseti yüksek, kaliteli, hijyenik ürünler sunulması ilke edinilmiştir.
 
Ar- Ge çalışmalarına üst düzeyde önem vererek gelişen teknolojiye göre mühendislik ürünleri geliştirerek beyaz ve kırmızı et işlenmiş ürünleri sektöründe yerini almış ve sürekli kendini geliştirmeye açik olarak yolunda ilerlemeyi hedeflemektedir.
        
               
Vizyonumuz;
              
Is ortaklarımızın ihtiyaçlarına tam cevap veren yüksek kalitede ürünler üretmek ve sifir hata prensibi ile sektörde lider firma olmayı hedeflemektedir.
 
Misyonumuz:
              
Kaliteli ürünler üreterek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak
        
Tedarikçisi olduğumuz firmaların ihtiyaçlarını istenen zamanda ve en uygun şartlarda  karşılamak.
      
Yıllık yüksek stok kapasitemiz ile ürünlerimizi iki hasat dönemi arasında ayni aroma ve nefasette tedarik etmek.
 
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karsı sorumluluklarımızı yerine getirmek.